Level up!

Kurs - LEVEL UP!

Start kursu:

wkrótce

Koszt:

350zł

Terminy spotkań:

wkróce

Kurs LEVEL UP! jest kontynuacją kursów Psiedszkole – NA START! i Podstawówka – DLA ZIELONYCH. Jest przeznaczony dla kursantów, którzy ukończyli nasz pierwszy stopień psiego posłuszeństwa i chcą kontynuować naukę w naszej szkole. W zasadzie ta formuła i ten kurs powstał na specjalne życzenie naszych kursantów, którzy chcieli z nami zostać na dłużej i kontynuować naukę. Czy może być lepsza recenzja, niż to? ; )

Podczas kursu będziemy doskonalić nabyte wcześniej umiejętności oraz poznawać i uczyć się nowych rzeczy. W programie przewidziane są również sztuczki i umiejętności, które pozwolą Wam na rozpoczęcie przygody z psimi sportami i dadzą Wam dobre zaplecze, by móc w przyszłości brać udział w szkoleniach agility, frisbee, obedience itp.

Tworząc ten kurs przyświecała mi idea zajęć, które są elastyczne i nie posiadają narzuconego wcześniej planu działania. Dzięki temu będziemy mogli znaleźć również czas na rozwiązywanie bieżących problemów z niesfornymi psami, a także uczestnicy będą mieli wpływ na przebieg zajęć i ich planu poprzez proponowanie rzeczy, których chcieliby się nauczyć podczas kursu. Dzięki temu forma zajęć będzie elastyczna i dostosowana do oczekiwań każdego uczestnika. Fajnie, nie?

75 minut

tyle trwa jedno spotkanie

5

tyle spotkań obejmuje kurs

7

tyle wynosi limit piesków na teningu

Miejsce spotkań:

Nowy Jasień 49,
powiat tomaszowski, gmina lubochnia

ZAJĘCIA W ŁODZI

Prowadzimy również zajęcia w Łodzi w naszej drugiej szkole

Galeria szczęśliwych mordeczek

Welcome to our website!

Do you need an English version?

We are working on the English version of our website. Please visit the links below in the footer of our site. Have fun!

Follow Us

Kontakt

Nowy Jasień 49A, 97-217 Polska
+48 535 562 919

hello@hazyhills.pl